X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تراوشات ذهن من

شب به شب قوچی از این دهکده گم خواهد شد ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد
دوشنبه 26 آبان‌ماه سال 1393

حاج قاسم سلیمانی

انتشار حقایقی درباره حضور حاج قاسـم سلیـمانی در عراق برای اولین بار ***

حتماً حتماً بخونید، نخونید از دستتون رفته (متنش زیاه ولی ارزش خوندن داره)

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

گفت‌وگوی تفصیلی فارس با نماینده «عصائب اهل‌الحق» در ایران:
حاج‌قاسم در اتاق جنگ مقاومت/
اربعیـن امسال یک رژه بزرگ نظامی است/
حضور حاج‌قاسم در آمرلی در زمان محاصره/
امنیت اربعین را با کمک ایران تامین می‌کنیم/
ناگفتـه‌هایی از عملیات‌های مقاومت در عـراق/
به دنبال شکست حاج قاـسم در عراق هستند/
حاج‌قاسم به جای دادن ماهی، به ما ماهیگیری یاد داد/
پیرزن عراقی می‌گفت: بگذار بکشند، پسـرم قاسـم می‌آید/
نماینده عصائب اهل‌الحق در ایران: اگر شخص حاج قاسم نبود، حرمین امامین عسکریین، بسیار بدتر از گذشته تخریب می‌شد و ان‌شاءالله روزی خود او این ماجراها را بازگو کند/
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
با شیخ جابر در مجالی کوتاه به گفتگو نشستیم تا برایمان از عراق بگوید، از عملیات هایی که انجام شده، از آینده و از یک نام. کسی که این روزها بیشتر در صحنه های نبرد عراق چشم می‌آید و هر فریم عکسش برای دوست و دشمن پیام دارد. سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران.

رجبی درخصوص اهمیت کمک‌های ایران به جبهه مقاومت، اظهار داشت: کمک ایران به ما مانند کمک آنها به حماس و جهاد بود. ایران در فلسطین کاری کرد که خود مردم غزه از غزه دفاع کردند. در عراق هم همین طور است. امروز مردم عراق هستند که از کشور خودشان دفاع می‌کنند و این هنر ایران بود.
وی افزود: حاج‌قاسم به جای ماهی، به ما ماهیگیری یاد داد و ثمره آن همین شد که امروز مقاومت عراق دنیا را مبهوت کرده است.

* عکس‌های حاج قاسم با لباس غیرنظامی پیام دارد*
وی در بخش دیگری از گفتگو با فارس به نقش سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در عملیات‌های مقاومت در عراق اشاره کرد و گفت: وقتی «حاج ‌قاسم» با لباس غیرنظامی در پایان پیروزی عملیات، در میان همه نظامیان عکس می‌اندازد، این یک پیام دارد؛ یعنی من با سلاح نیامدم.

* ایران فرقی میان گروههای مقاومت عراق قائل نیست*
نماینده عصائب اهل حق در ایران، بزرگترین کار حاج ‌قاسم را ایجاد اتحاد در میان مبارزین عنوان کرد افزود: دشمن باور نمی‌کرد که مردم آمرلی و جرف‌الصخر از شهرشان دفاع کنند. البته ایران همه نوع کمکی انجام داد و هیچ فرقی هم میان عصائب،‌ کتائب، حماس، حزب‌الله و دیگران قائل نیست.

* ایران بود که به کمک کردستان عراق آمد*
رجبی خاطرنشان کرد: امروز نه تنها مردم عراق بلکه در دنیا نیز هیچ کس حتی مغرضین نمی‌توانند یکسری مسائل را کتمان کنند. برای مثال شما ببینید آمریکایی‌ها با چه سر و صدایی برای کمک به کردستان عراق آمدند؟ این واضح است که کردستان سال‌ها هم پیمان آمریکا بود اما آیا در لحظه سختی، آمریکا به آنها کمک کرد؟ آیا کمک‌های آمریکا بود که اربیل را نجات داد؟ نه، دستی که به سمت آنها دراز شد، دست مقاومت، ‌دست ایران و حاج‌قاسم بود.
وی اضافه کرد: وقتی مردم کردستان این را می‌بینند علیرغم همه تبلیغات دشمن، خودشان متوجه می‌شوند که چه کسی به آنها کمک کرد.

* مجاهدین مسلح مقاومت نیروهای حاج قاسم هستند*
نماینده عصائب اهل حق در ایران ادامه داد: شما نگاه کنید حاج‌قاسم چقدر دشمن دارد و چقدر هزینه می‌کنند تا ردی از او بزنند؟ اما وقتی او می‌آید در منطقه نظامی، در حالی که دور و برش افراد مسلح عراقی حضور دارند و با آنها عکس می‌گیرد، پیام آن این است که حاج قاسم به اینها اعتماد کامل دارد و در واقع اینها نیروهای خودش هستند.

* حضور حاج قاسم در اتاق جنگ مقاومت*
نماینده عصائب اهل حق در ایران تصریح کرد: حاج‌قاسم به همراه برخی دیگر در اتاق فرماندهی حضور دارد و مشورت می‌دهد اما فرماندهان اصلی میدان عملیات‌ها، عراقی هستند.
وی در عین حال با بیان اینکه حضور حاج قاسم در عراق، سفرها و برنامه‌هایش با همکاری و هماهنگی دولت عراق است، گفت: در عراق مستشاران نظامی زیادی حتی از آلمان و آمریکا و ... وجود دارند ولی فقط حاج قاسم برای مشورت در اتاق های جنگ مقاومت حضور دارد.

* پیرزن عراقی می‌گفت: بگذار بکشند، پسرم قاسم می‌آید*
نماینده عصائب اهل حق در ایران به میزان محبوبیت سردار سلیمانی در میان مبارزین و مردم عراق اشاره کرد و با ذکر خاطره‌ای گفت: در نزدیکی بغداد شهری به نام ابوغریب هست که ساکنان آن، اهل سنت هستند. یک مرتبه که خودم با نیروهایم در آنجا حضور داشتیم، در راه به پیرزنی برخورد کردیم. خیلی حیران بود. از او پرسیدم چه شده؟ به عربی شروع کرد خطاب به داعش صحبت کردن و گفت «بکشید، اما قاسم می‌آید. پسرم قاسم می‌آید.» ما ابتدا فکر کردیم قاسم، پسر اوست اما در خلال صحبت‌هایش فهمیدیم که منظورش حاج قاسم سلیمانی است. این قبل از زمانی است که عکس‌های حاج‌قاسم منتشر شد. این یعنی امید داشتن و این امید، مردم عراق را زنده نگه داشته است.

*اگر شخص حاج قاسم نبود، حرمین عسکریین نابود می‌شد*
رجبی تصریح کرد: باید صراحتا بگویم که حاج‌قاسم از تخریب مجدد حرمین عسکریین جلوگیری کرد و اگر شخص خود او نبود، این حرم بسیار بدتر از گذشته تخریب می‌شد و انشاءالله روزی خود او این ماجراها را بازگو کند.

* حضور حاج قاسم در «آمرلی» در زمان محاصره*
وی در بخش دیگری از گفتگو با فارس به اهمیت مقاومت در شهر «آمرلی» اشاره کرد و برای تبیین سختی این کار گفت: موصل با 3.5 میلیون جمعیت، ظرف یک صبح تا ظهر سقوط کرد ولی آمرلی با 15 هزار نفر که تعداد زیادی از آنها کشاورز و زن و بچه بودند، 80 روز مقاومت کرد. این خیلی مهم است. این جالب است که بدانید حاج‌قاسم حتی قبل از آزادی آمرلی و وقتی که این شهر در محاصره قرار داشت، به آمرلی رفت و آنجا با مردم صحبت کرد.
نماینده عصائب اهل حق در ایران ادامه داد: در این عملیات نیروهای مقاومت چنان هماهنگ با یکدیگر عمل کردند که کسی متوجه نمی‌شد اینها عضو یک گروه نیستند.

* اربعین امسال یک رژه بزرگ نظامی است*
رجبی در ادامه به موضوع اربعین و کاروانهای پیاده شیعیان در این روز اشاره کرد و درخصوص برقراری امنیت در این مناطق اظهار داشت: اربعین امسال یک رژه بزرگ نظامی زیر پرچم امام حسین(ع) است و حتی بسیاری از مردم اهل سنت عراق نیز در این روز به سمت کربلا پیاده‌روی می‌کنند.

* به دنبال شکست حاج قاسم در عراق هستند*
وی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 930 خمپاره آماده پرتاب را خنثی کردیم، اظهار داشت: دشمن به دنبال این است که القا کند ایران جنگجو به عراق فرستاده اما این طور نیست. آنها به دنبال یک شکست از مقاومت هستند تا بگویند قاسم سلیمانی هم آمد اما نتوانست کاری کند.

* امنیت اربعین را با کمک ایران تامین می‌کنیم*
رجبی با بیان اینکه تاکنون چندهزار نفر از عوامل بعثی دستگیر شده‌اند، گفت: ما امسال با کمک دیگر نیروها و با همکاری ایرانی‌ها امنیت زائران را تامین می‌کنیم.

پایان/
تاریخ انتشار:93/08/25

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)